Automobil

VOZOVÝ PARK

Místo vyzvednutí *

Zadejte místo vyzvednutí

Datum a čas vyzvednutí

Místo vrácení *

Zadejte místo vrácení

Datum a čas vrácení

Jméno a Příjmení *

Zadejte jméno a přijmení

Telefonní číslo *

Zadejte telefonní číslo

E-mail *

Zadejte e-mail

Půjčovna dodávek Olomouc

Naše autopůjčovna Procházka v Olomouci nabízí veškeré celorepublikově nabízené výhody dlouhodobého i krátkodobého pronájmu aut a dodávek.

  • Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše.
  • Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta.
  • Smluvní ceny pro stálé zákazníky, náhradní vozidlo při nehodě, poruše.
  • Možnost přistavení přímo v Olomouci v řádu několika hodin. TELEFON: +420 555 333 897

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo na území celé České republiky
Předavací místo i v Olomouci.

Mapa přistavění auta pro Olomouc
minibus Opel

Opel Vivaro - 9 míst

od 1 200 Kč / den

Akční nabídka!

Nejvíc půjčovaný minibus nyní za skvělou cenu!
Pozor, platí jen na omezenou dobu.

1-2 dny

1 550 Kč

3-5 dny

1 450 Kč

6-10 dny

1 350 Kč

11-30 dny

1 200 Kč

měsíc

individuální cena

kauce

10 000 Kč

Z nabídky minibusů a dodávek

Opel Vivaro - 9 míst

od 1 200 Kč / den

Citroën Jumper - 9 míst

od 800 Kč / den

Fiat Ducato Maxi

od 1 100 Kč / den

Iveco Daily 2017 35S17

od 900 Kč / den

Fiat Ducato L2H2

od 1 000 Kč / den

Peugeot Boxer

od 1 200 Kč / den

Autopůjčovna dodávek Procházka.

Svým klientům nabízíme k okamžitému zapůjčení užitkové vozy rozdílných tvarů i nosnosti. Dodávky lze použít k přepravě většího počtu osob, k vycestování do zahraničí, k firemním účelům, přepravě břemen či k přestěhování bytové jednotky. Pro všechny výše uvedené situace máme připravené čisté a pojištěné vozy. Dobrá kondice našich vozů je silnou referenční stopou vedoucí ke spokojenému pronájmu bez zbytečných komplikací.

  • Všechny vozidla jsou vybavena platným dalničním kupónem.

Svým klientům nabízíme bez ohledu na délku pronájmu 400 kilometrový nájezd denně zdarma. V případě vyššího nájezdu se platí 2 Kč včetně DPH za každý ujetý kilometr. Své vozidla máme vybavená platným dálničním kupónem a non stop asistenční službou.

Po každém ukončení pronájmu dodávek jsou vozy zkontrolovány naším týmem zkušených mechaniků a následně vyčištěné profesionální technologií.

Kdy vám autopůjčovna Procházka může pomoci?

  • Kdykoliv budete potřebovat přepravit nábytek či jiné břemeno, které se do vašeho vozu zkrátka nevejde. Nebráníme se tedy ani jednodennímu pronájmu. Veškeré služby a výhody jsou samozřejmě u této varianty zapůjčení neměnné.
  • Autopůjčovna dodávek Procháza pro oblast Olomouce je zde pro vás i v případě, kdy vám ve společnosti vypoví službu vlastní dodávka a vy si nemůžete dovolit akceptovat její dlouhodobější absenci. Sjednejte si dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozů pod zastřešením naší autopůjčovny a získejte navíc i pravidelný bezplatný servis u našich mechaniků. Zapůjčené vozidla jsou spolehlivá, bezporuchová a navíc krytá asistenční službou společně s kvalitním pojištěním.
  • Nakonec vám naše služby pomohou ve chvíli, kdy budete hledat spolehlivé vozidlo pro vycestování do zahraničí se svou rodinou nebo přáteli. K tomu navíc naše vozidla disponují pojištěním a asistenční službou v rámci celé Evropské unie. Výjezd za hranice státu samozřejmě nezpoplatňujeme.

Naše autopůjčovna dodávek Procházka působící i v Olomouci se v rámci pronájmu stará o veškeré prohlídky, opravy i údržbu. Dokonce nemusíte platit žádné pojištění a vozidlo při změně potřeb prodávat. U nás ho jednoduše vrátíte a sjednáte si smlouvu na pronájem dodávky v jiné kategorii. Naše dodávky navíc mohou bez jakéhokoliv problému vycestovat i do zahraničí.

Pronajměte si vůz u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.