Automobil

VOZOVÝ PARK

Místo vyzvednutí *

Zadejte místo vyzvednutí

Datum a čas vyzvednutí

Místo vrácení *

Zadejte místo vrácení

Datum a čas vrácení

Jméno a Příjmení *

Zadejte jméno a přijmení

Telefonní číslo *

Zadejte telefonní číslo

E-mail *

Zadejte e-mail

Autopůjčovna dodávek Frýdek-Místek

Služby dlouhodobého i krátkodobého pronájmu vozidel a dodávek nabízíme pod hlavičkou společnosti autopůjčovna Procházka i ve Frýdku-Místku. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem a takřka bezkonkurenční nabídkou spolehlivých vozů.

  • Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše.
  • Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta.
  • Smluvní ceny pro stálé zákazníky, náhradní vozidlo při nehodě, poruše.
  • Možnost přistavení přímo ve Frýdku Místku v řádu několika hodin. TELEFON: +420 555 333 897

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo na území celé České republiky
Předavací místo i ve Frýdku Místku.

Mapa přistavění auta pro Frýdek Místek
minibus Opel

Opel Vivaro - 9 míst

od 1 200 Kč / den

Akční nabídka!

Nejvíc půjčovaný minibus nyní za skvělou cenu!
Pozor, platí jen na omezenou dobu.

1-2 dny

1 550 Kč

3-5 dny

1 450 Kč

6-10 dny

1 350 Kč

11-30 dny

1 200 Kč

měsíc

individuální cena

kauce

10 000 Kč

Z nabídky minibusů a dodávek

Opel Vivaro - 9 míst

od 1 200 Kč / den

Citroën Jumper - 9 míst

od 800 Kč / den

Fiat Ducato Maxi

od 1 100 Kč / den

Iveco Daily 2017 35S17

od 900 Kč / den

Fiat Ducato L2H2

od 1 000 Kč / den

Peugeot Boxer

od 1 200 Kč / den

Půjčovna aut a dodávek Procházka

Obrovský výběr dodávek je lemován spolehlivostí, čistotou a službami s nadstandardní hodnotou. Nejsme pouhou půčovnou aut, ale silným partnerem na cestách po celém evropském kontinentu. Ať už je váš účel cesty jakýkoliv, vždy nikdy vám nezapomeneme přibalit asistenční službu s nonstop provozem.

  • Všechny auta i dodváky jsou vybaveny platným dalničním kupónem.

Výhodný pronájem

V naší autopůjčovně si sjednáte výhodný pronájem během velice krátké chvíle. Především pak vždy získáte spolehlivý a prověřený vůz, který je pravidelně kontrolovaný v naší dílně. Čistota a nekuřácký interiér není u nás garancí, ale samozřejmostí. Dodávku, či auto vám přistavíme po tel domluvě kdekoliv ve městě nebo si pro ní můžete zajet a svůj vůz si u nás bezplatně uschovat.

Každý den od nás získáte nájezd 400 kilometrů zcela zdarma. Teprve až když se dostanete přes tuto hodnotu, bude vás každý další kilometr stát pouhé 2 Kč včetně DPH. Nájezd se samozřejmě sčítá, což je velká výhoda u vícedenního pronájmu dodávek.

Možnosti půjčení dodávek

  • Krátkodobý pronájem dodávek v autopůjčovně Procházka - vhodné ke stěhování či přepravě objemného materiálu nebo břemene. V jeden den si půjčíte a následujícího dne vracíte. Stačí jen složit vratnou kauci.
  • Dlouhodobý pronájem dodávek v autopůjčovně Procházka - půjčujeme dodávky k dlouhodobému pronájmu například společnostem, které potřebují doplnit vozový park nebo hledají dočasnou náhradu za vyřazený vůz
  • Na cesty do zahraničí - ano, své vozy bez jakéhokoliv poplatku půjčujeme i k cestování do zahraničí. Dodávky tak mohou sloužit jako komfortní vozidla k delším cestám mimo hranice našeho státu nebo k poznávací jízdě v rámci turistiky.

Všechny naše vozidla disponují pojištěním a máte k dispozici non stop asistenční službu v rámci celé Evropské unie. O vůz se v průběhu zápůjčky budeme starat za vás. Postaráme se o výměnu a kontrolu všech provozních kapalin, tak i o přezutí pneumatik. O své vozidla se staráme s maximální pečlivostí. Pokud se v průběhu dlouhodobého pronájmu objeví nepatrný problém, informujte nás o tom a o vše se v rámci půjčovného postaráme za vás.

Pronajměte si vůz u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.