Autopůjčovna dodávek Zlín

Předkládáme širokou nabídku užitkových vozů a dodávek nejrůznějších velikostí a nosností k rozmanitému využití. Ať už potřebujete přepravit materiál nebo větší počet osob, obraťte se na služby naší autopůjčovny Procházka, která přistaví automobili i ve Zlíně.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka pro Zlín.

Kombinujeme výhodnost vícedenního půjčení dodávky společně s dokonale udržovanými a pravidelně kontrolovanými automobily. Na cestách po tuzemských krajinách či zahraničím tak získáte vysokou pravěpodobnost, že vás nepřekvapí žádné technické obtíže. Všechny vozidla jsou čistá a bez závanu cigaretového kouře. Zajeďte se k nám podívat nebo si dodávku nechte po telefonické domluvě přistavit před svůj dům ve Zlíně.

  • Všechny vozidla jsou vybavena platným dalničním kupónem.

Doplňkové služby autopůjčovny Procházka


Kromě čistých a pravidelně servisovaných vozů nabízíme i pomocnou ruku při úschově vlastního automobilu. Přijeďte k nám do půjčovny, vyberte si dodávku a vlastní automobil si odstavte v našem areálu, kde bude po celou dobu pronájmu v maximálním bezpečí. Naše vozidla jsou navíc obdařena platným dálničním kupónem.

auto aputopůjčovny

V rozsáhlém vozovém parku naleznete opravdu všechny nejznámější modely užitkových vozů k rozmanitému využití. Stojíme si za tím, že naše vozy jsou připravené v perfektním technickém stavu. Po každém návratu z cest necháme své dodávky pečlivě prozkoumat. Teprve až po prověření se navrací do standardní nabídky.

Benefity, které u nás v půjčovně Procházka naleznete

  • Nabízí všechny vozidla k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. S denním nájezdem 400 kilometrů zdarma získáte opravdu slušný operační prostor, který uspokojí i podnikatelské subjekty. Další kilometr nad rámec tohoto limitu je zpoplatněn 2 korunami včetně DPH. U vícedenního pronájmu dodávek se nájezd kilometrů sčítá, což je výhodné.
  • Dodávky jsou určené k jízdě i do zahraničních států. Vozy mají pojištění a non stop asistenční službu, která funguje v nepřetržitém provozu po celé Evropské unii. Pokud budete mít jakékoli nesnáze nebo podezření na komplikaci, vždy se máte na koho obrátit.

Z naší nabídky aut a dodávek

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.