Autopůjčovna dodávek Uherské Hradiště

Autopůjčovna Procházka patří mezi přední profesionální poskytovatele krátkodobého i vícedenního pronájmu užitkových vozů.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka pro Uherské Hradiště.

Půjčujeme auta i dodávky k jednorázovým akcím i k náročnějším podnikatelským účelům. Nebráníme se žádným dohodám a vždy se snažíme vymyslet tu nejlepší cestu k oboustranné spokojenosti. Rozsáhlým vozovým parkem dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky s ohledem na specifické zaměření účelovosti pronájmu.

  • Všechny vozidla disponují platným dalničním kupónem.

Pronájem dodávek a užitkových vozů přistavujeme po tel. dohodě i v Uherském Hradišti. Pokud se chcete s vozidlem seznámit osobně a vybrat si ho - jak se říká očima - navštivte nás osobně a přesvědčte se o kvalitě nabízených vozidel. Čistota a obrovský výběr dodávek k pronájmu vás určitě překvapí. Přijeďte klidně i svým vozidlem, můžete si ho u nás v areálu zcela bezplatně uschovat po celou dobu pronájmu.

auto aputopůjčovny

Služby autopůjčovny Procházka

Pronájem dodávek máme vylepšen o několik průlomových služeb, bez nichž se žádný moderní řidič neobejde. Tou nejzásadnější je rozhodně non stop asistenční služba figurující po celé evropské unii. Ke všem vozům je navíc sjednáné pojištění. Za výjezd do zahraničí svým klientům neúčtujeme další poplatky.

Pronájem vozidel a dodávek za výhodných podmínek

Samozřejmě nezapomínáme na limit denního nájezdu v bezplatném režimu, který je nastaven na 400 kilometrů. Denní nájezd se v průběhu vícedenního pronájmu dodávek sčítá, což je pro zákazníky výhodné. Při překročení této hranice si pak účtujeme pouze 2 koruny za každý ujetý kilometr.

Každé své vozidlo vybavujeme vždy platným dálničním kupónem. Náš klient se o nic nestará, pouze automobil nebo užitkový vůz využívá ke svým účelům. Po ukončení pronájmu nastupují naši technici, kteří vozidlo pečlivě prozkoumají a teprve až po ověření jej opětovně navrácí do naší rozsáhlé nabídky k dalšímu pronájmu.

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.