Autopůjčovna dodávek Třinec

Jsme specialisté na krátkodobé a dlouhodobé pronájmy užitkových vozů. Patříme do segmentu zkušených poskytovatelů služeb v rámci zápůjček moderních vozidel. Přesně víme, co od nás žadatelé potřebují - čistý, spolehlivý a výkonný vůz s dostatečným prostorem pro posádku nebo náklad.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka pro Třinec.

Domluvte si telefonicky přistavení vozidla před kterýkoliv dům v Třinci nebo přilehlém okolí nebo rovnou zajeďte k nám. Také připouštíme možnost úschovy vašeho vozidla přímo v našem areálu, a to zcela bezplatně po celou dobu pronájmu dodávky. Tím samozřejmě výčet výhod, které těží z profesionálního přístupu našeho podnikatelského plánu nekončí. Podívejte se společně s námi na hlavní přednosti půjčení dodávek a užitkových vozů v autopůjčovně Procházka.

  • Všechny vozidla disponují platným dalničním kupónem.

Hlavní výhody pronájmu dodávek

Zakládáme si na čistém a nekuřáckém interiéru. Naše vozidla jsou po této stránce v dobrém stavu stejně tak, jako po technické. Každé vozidlo po návratu z cest pečlivě prověříme. Teprve až po té jej uvédeme nazpět do rozsáhlé nabídky vozového parku. Veškerá vozidla mají pravidelný servis a údržbu.

Nadstandardní služby k pronájmu dodávek

Pronájem dodávek není jen o zapůjčení vozidla a natažení ruky pro peníze. Upřednostňujeme férové jednání a zároveň nabízíme nadstandardní služby. Každý den vám umožníme najet až 400 kilometrů, aniž by bylo zapotřebí něco platit. Denní nájezd se u vícedenního pronájmu vozidel samozřejmě sčítá. Pokud i přes to tento limit překročíte, započítáme vám za každý další ujetý kilometr pouze 2 Kč včetně DPH.

Pronájem vozidel s asistenční službou po celé Evropě

Dodávky i auta pouštíme zcela bezplatně i za hranice státu. K tomu je vybavujeme pojištěním a non stop asistenční službou disponující po celé Evropské unii. V ceně získáte i platný dálniční kupón. Vyberte si jeden z mnoha vozů z nabídky dodávek nejrůznějších velikostí a nosností.

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.