Autopůjčovna dodávek Ostrava

Vozy čisté, plně funkční, pojištěné a navíc za slušnou cenu? Přesně taková je autopůjčovna Procházka.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut i dodávek Procházka

Komplexnost našich služeb vytváří dokonalé prostředí pro rychlé zapůjčení libovolné dodávky. Bez jakéhokoliv dokazování účelovosti vám jí v rámci tohoto města Ostravi přistavíme po tel. dohodě až před váš dům nebo si pro ní zajeďte a své vozidlo si nechte zcela bezplatně v naší úschovně.

  • Všechny vozidla mají non-stop asistenční službu.

Autopůjčovna dodávek Procházka a služby pro Ostravu


Nabízíme silný vozový park nejrůznějších typů vozidel. Díky tomu si mnohem lépe vyberete přesně takový tip dodávky, kterou skutečně potřebujete ať už k převozu materiálu nebo lidí. Nemusíte se bát ani delších zahraničních cest, naše vozy jsou pojištěné a mají sjednanou asistenční službu v rámci celé Evropské unie. K tomu samozřejmě náleží i platný dálniční kupón. V případě jakýchkoliv komplikací se máte vždy na koho obrátit. Všechny dodávky jsou pravidelně kontrolovány a udržované v čistotě.

auto aputopůjčovna Ostrava

K zapůjčení dodávek poskytujeme i nadstandardní služby jako je výjezd do zahraničí bez poplatku nebo pojištění po celé EU v ceně. Nezapomínáme ani na čistotu svých vozů a pravidelné technické prohlídky v našich dílnách po každém navrácení. Právě díky našemu přístupu pak můžeme nabídnout zvýhodněné služby, jelikož se k nám naši klienti vracejí pravidelně. Zavolejte nám nebo rovnou naší prodejnu navštivte osobně.

Pro koho jsou vhodné naše služby v oblasti pronájmu aut a dodávek

  • Pro jednorázové účely - pronájem dodávek lze využít i v případě jednorázového převezení materiálu či sedací soupravy. Stačí složit kauci a vůz vám přistavíme kamkoliv ve městě.
  • Pro zahraniční cesty - pronájem dodávek je určen i pro řidiče s potřebou výjezdu do zahraničí. Denní nájezd do 400 kilometrů je zdarma, u vícedenního půjčovného se počet kilometrů sčítá.
  • Pro podnikatele - potřebujete ke svému podnikání dlouhodobý pronájem dodávek? Využijte našich služeb a zapůjčte si jednu od nás. Veškerý servis budete mít u nás zdarma. Platíte pouze za půjčení.

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.