Autopůjčovna dodávek Opava

Specializujeme se na přímý pronájem dodávek k okamžitému využití dle vlastních potřeb v rámci celé Evropské unie. Své služby s možnosti přistavení vozu poskytujeme ve všech větších městech, Opava tedy není žádnou výjimkou.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka.

V rámci nadstandardních služeb jsou u nás veškerá vozidla opatřena platným dálničním kupónem, pojištěním a asistenční službou, která vám je k dispozici v nepřetržitém provozu po celé Evropské unii. Pronajímáme pouze prověřené užitkové vozidla nejrůznějších velikostí, které se do nabídky naší společnosti nedostanou bez pečlivého prověření technického stavu.

Výhody pronájmu aut dodávek Procházka nejen v Opavě

Naše autopůjčovna aut a dodávek s možností přistavení v Opavě je vám k dispozici bez jakéhokoliv omezení, zajeďte si k nám pro vůz klidně i o víkendu. Domluvíte se s námi rychle a bez zbytečných průtahů. Během několika málo okamžiků odjíždíte s vybraným autem, či dodávkou za svým cílem.

  • Až 400 kilometrů denního nájezdů máte zcela zdarma.
  • Denní nájezd se v případě delšího pronájmu samozřejmě sčítá, což je výhodné při dlouhodobém pronájmu užitkových vozů.
  • Pokud se vám tento denní nájezd podaří překročit, účtujeme si pouze 2 Kč včetně DPH za každý ujetý kilometr.
  • S vozidlem se nemusíte obávat vycestovat za hranice našeho státu, neúčtujeme za to žádný poplatek.

Z naší nabídky aut a dodávek

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.