Autopůjčovna Olomouc

Naše autopůjčovna Procházka v Olomouci nabízí veškeré celorepublikově nabízené výhody dlouhodobého i krátkodobého pronájmu aut a dodávek.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka pro Olomouc.

Svým klientům nabízíme k okamžitému zapůjčení užitkové vozy rozdílných tvarů i nosnosti. Dodávky lze použít k přepravě většího počtu osob, k vycestování do zahraničí, k firemním účelům, přepravě břemen či k přestěhování bytové jednotky. Pro všechny výše uvedené situace máme připravené čisté a pojištěné vozy. Dobrá kondice našich vozů je silnou referenční stopou vedoucí ke spokojenému pronájmu bez zbytečných komplikací.

  • Všechny vozidla jsou vybavena platným dalničním kupónem.

Svým klientům nabízíme bez ohledu na délku pronájmu 400 kilometrový nájezd denně zdarma. V případě vyššího nájezdu se platí 2 Kč včetně DPH za každý ujetý kilometr. Své vozidla máme vybavená platným dálničním kupónem a non stop asistenční službou.

Po každém ukončení pronájmu dodávek jsou vozy zkontrolovány naším týmem zkušených mechaniků a následně vyčištěné profesionální technologií.

auto aputopůjčovny

Proč je dlouhodbý pronájem u Procházky výhodnější než nákup

Naše autopůjčovna dodávek Procházka působící i v Olomouci se v rámci pronájmu stará o veškeré prohlídky, opravy i údržbu. Dokonce nemusíte platit žádné pojištění a vozidlo při změně potřeb prodávat. U nás ho jednoduše vrátíte a sjednáte si smlouvu na pronájem dodávky v jiné kategorii. Naše dodávky navíc mohou bez jakéhokoliv problému vycestovat i do zahraničí.

Kdy vám autopůjčovna Procházka může pomoci?

  • Kdykoliv budete potřebovat přepravit nábytek či jiné břemeno, které se do vašeho vozu zkrátka nevejde. Nebráníme se tedy ani jednodennímu pronájmu. Veškeré služby a výhody jsou samozřejmě u této varianty zapůjčení neměnné.
  • Autopůjčovna dodávek Procháza pro oblast Olomouce je zde pro vás i v případě, kdy vám ve společnosti vypoví službu vlastní dodávka a vy si nemůžete dovolit akceptovat její dlouhodobější absenci. Sjednejte si dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozů pod zastřešením naší autopůjčovny a získejte navíc i pravidelný bezplatný servis u našich mechaniků. Zapůjčené vozidla jsou spolehlivá, bezporuchová a navíc krytá asistenční službou společně s kvalitním pojištěním.
  • Nakonec vám naše služby pomohou ve chvíli, kdy budete hledat spolehlivé vozidlo pro vycestování do zahraničí se svou rodinou nebo přáteli. K tomu navíc naše vozidla disponují pojištěním a asistenční službou v rámci celé Evropské unie. Výjezd za hranice státu samozřejmě nezpoplatňujeme.

Z naší nabídky aut a dodávek

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.