Autopůjčovna dodávek Havířov

Nejsme jen autopůjčovna, ale profesionální poskytovatel komplexních služeb, které jsou ke každé zápůjčce automobilu nepostradatelné. V našich autech a dodávkách se budete citít ve větším bezpečí.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka pro Havířov.

Pronájem vozidel u Procházky je symbolem spolehlivých dodávek a rozsáhlého vozového parku. U nás si vyberete přesně takové auto, které pro své potřeby skutečně potřebujete, nedělejte žádné kompromisy.

  • Všechny vozidla mají non-stop asistenční službu.

Dlouhodobý i krátkodobý pronájem aut a dodávek


Zaměřujeme se na krátkodobý i vícedenní pronájem dodávek i ve městě Havířov. Naše vozy jsou určené k jednorázovým akcím ve chvíli, kdy je zapotřebí přestěhovat nadměrnější břemeno, které se vám zkrátka nevejde do vlastního auta. Užitkové vozy z našeho parku slouží i k přepravě většího množství lidí.

auto aputopůjčovny

Dlouhodobý pronájem dodávek podléhá mnohem výhodnějším podmínkám. Pro zájemce máme připravenou celou škálu zvýhodnění. Dodávky z naší autopůjčovny lze využívat k osobním i podnikatelským účelům. Není třeba nakupovat hned nové vozy, obraťte se na nás a získejte dodávky, o které se v průběhu celé doby pronájmu budeme starat. Pravidelné prohlídky, výměna provozních kapalin, pneumatik, geometrie kol, preventivní prohlídky technického stavu. Všechny tyto úkony jsou v ceně pronájmu a zařizujeme je skrze naše zkušené mechaniky.

Nadstandardní služby autopůjčovny Procházka

Pro všechny zájemce o pronájem dodávek máme k dispozici 400 kilometrový nájezd zcela zdarma. Po překročení této hranice účtujeme pouze 2 koruny za každý ujetý kilometr. S dodávkou lze vyjet i za hranice našeho státu bez jakéhokoliv oznamování či poplatku. Na cestách po Evropské unii jste krytí pojištěním a non stop asistenční službou.

U nás naleznete vozy nejrůznějších velikostí a nosností. Přijeďte si k nám jedno vybrat a svůj vůz si po dobu pronájmu uschovejte v našem areálu bez jakéhokoliv poplatku. Zapůjčený vůz jsme schopni po domluvě přistavit i na jakékoliv místo v celém Havířově. Všechny vozy jsou navíc vybavené platným dálničním kupónem.

Z naší nabídky aut a dodávek

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.