1 Autopůjčovna dodávek Frýdek Místek

Autopůjčovna dodávek Frýdek-Místek

Služby dlouhodobého i krátkodobého pronájmu vozidel a dodávek nabízíme pod hlavičkou společnosti autopůjčovna Procházka i ve Frýdku-Místku. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem a takřka bezkonkurenční nabídkou spolehlivých vozů.

Akční nabídka

Připravili jsme si pro Vás nabídku nejžádanějších modelů za akční ceny. V nabídce je nejoblíbenější český kombík Škoda Octavia a z dodávek jsme vybrali Peugeot Boxer za zvýhodněných cen.

Autopůjčovna aut a dodávek Procházka

Obrovský výběr dodávek je lemován spolehlivostí, čistotou a službami s nadstandardní hodnotou. Nejsme pouhou půčovnou aut, ale silným partnerem na cestách po celém evropském kontinentu. Ať už je váš účel cesty jakýkoliv, vždy nikdy vám nezapomeneme přibalit asistenční službu s nonstop provozem.

  • Všechny auta i dodváky jsou vybaveny platným dalničním kupónem.

Výhodný pronájem

V naší autopůjčovně si sjednáte výhodný pronájem během velice krátké chvíle. Především pak vždy získáte spolehlivý a prověřený vůz, který je pravidelně kontrolovaný v naší dílně. Čistota a nekuřácký interiér není u nás garancí, ale samozřejmostí. Dodávku, či auto vám přistavíme po tel domluvě kdekoliv ve městě nebo si pro ní můžete zajet a svůj vůz si u nás bezplatně uschovat.

Každý den od nás získáte nájezd 400 kilometrů zcela zdarma. Teprve až když se dostanete přes tuto hodnotu, bude vás každý další kilometr stát pouhé 2 Kč včetně DPH. Nájezd se samozřejmě sčítá, což je velká výhoda u vícedenního pronájmu dodávek.

auto aputopůjčovny

Autopůjčovna Procházka s nadstandardními službami

Všechny naše vozidla disponují pojištěním a máte k dispozici non stop asistenční službu v rámci celé Evropské unie. O vůz se v průběhu zápůjčky budeme starat za vás. Postaráme se o výměnu a kontrolu všech provozních kapalin, tak i o přezutí pneumatik. O své vozidla se staráme s maximální pečlivostí. Pokud se v průběhu dlouhodobého pronájmu objeví nepatrný problém, informujte nás o tom a o vše se v rámci půjčovného postaráme za vás.

Typy pronájmů dodávek

  • Krátkodobý pronájem dodávek v autopůjčovně Procházka - vhodné ke stěhování či přepravě objemného materiálu nebo břemene. V jeden den si půjčíte a následujícího dne vracíte. Stačí jen složit vratnou kauci.
  • Dlouhodobý pronájem dodávek v autopůjčovně Procházka - půjčujeme dodávky k dlouhodobému pronájmu například společnostem, které potřebují doplnit vozový park nebo hledají dočasnou náhradu za vyřazený vůz
  • Na cesty do zahraničí - ano, své vozy bez jakéhokoliv poplatku půjčujeme i k cestování do zahraničí. Dodávky tak mohou sloužit jako komfortní vozidla k delším cestám mimo hranice našeho státu nebo k poznávací jízdě v rámci turistiky.

Z naší nabídky aut a dodávek

Pronajměte si auto u autopůjčovny Procházka

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradici naší autopůjčovny. Všechny auta před zapůjčením procházejí celkovou kontrolou, čištěním a také dezinfekcí ozónovou čističkou chránící Vaše zdraví.

Po dohodě možno přistavit na Vámi požadované místo.
Smluvní ceny pro stálé zákazníky. Vozidla pojištěny po celé EU, nenecháme Vás nikde ve štychu a to jak při havárii, tak při poruše. Při dlouhodobém pronájmu (1+ měsíc) možnost individuální kalkulace dle přesných požadavků klienta. Náhradní vozidlo při nehodě, poruše.